Kas mēs esam?

Mēs esam Tiny House Factory, uzņēmums, kas specializējas dabīgu moduļu māju ražošanā, kas paredzētas dzīvošanai visu gadu, apvienojot funkcionalitāti, estētiku un rūpes par vidi.

Mūsu mājām nav nepieciešama papildu montāža vai būvniecības darbi. Vienkārši iekārtojiet un baudiet. Piedāvājot piegādi pa visu Latviju, mēs sniedzam unikālas risinājumus tiem, kas meklē neatkarību, mobilitāti un izvēles brīvību.

Pievienojieties mums un iepazīstiet nelielu māju brīvības pasauli!

 

Priekšrocības dzīvojot mazajā mājā

Dzīvošana nelielā mājā sniedz daudzas n unikālas priekšrocības. Šeit ir dažas no tām:

Pieejamība

Mūsu nelielās mājās piedāvā ekonomisku dzīvesvietas izvēli, ļaujot jums ietaupīt uz uzturēšanas izzmaksām, ikmēneša bankas izmaksām un ilgtermiņa hipotēkas maksājumiem.

Minimalisma dzīvesveids

Minimalisma dzīvesveida ieviešana mūsu nelielajās mājās veicina vienkāršību, samazina radītos atkritumus un veicina apdomīgu patēriņu.

Mobilitāte

Mūsu nelielajās mājās ir ņemta vērā mobilitāte. Jums ir brīvība pārvietot savu māju, atklāt jaunas vietas un, ja vēlaties, nodrošināt bezrūpīgo klejotāja dzīvesveidu.

Energoefektivitāte

Mazāka telpa,  kuru ir mazāk jāsilda, jādzesē un jākopj, mūsu nelielās mājas piedāvā izcilu enerģijas efektivitāti, kas rezultē zemākās uzturēšanas izmaksās un mazāku ietekmi uz vidi.

Vides ilgtspēja

Mūsu mazā māja veicina ilgtspējīgu dzīvesveidu, izmantojot ekoloģiski draudzīgus materiālus, samazinot enerģijas patēriņu un minimizējot atkritumu veidošanos.

Vienkāršota uzturēšana

Mazāks kvadrātmetru skaits prasa mazāk laika, pūļu un resursu uzturēšanai, ļaujot Jums koncentrēties uz pašu un personības izaugsmi..

Elastība

Nelielās mājās var izmantot dažādos nolūkos, piemēram, kā pastāvīgu dzīvesvietu, brīvdienu māju, nomas īpašumu vai darba telpu.

Radiet savu māju

Iepazīstiet procesus mūsu ražotnē: šeit mēs pilnībā saliekam visu māju. Mūsu uzņēmums pievērš īpaši rūpīgu uzmanību katrai detalai, lai radītu augstas kvalitātes un funkcionālas mājas.

Iegrimiet mūsu ražošanas procesā un uzziniet, kā mēs pārvēršam materiālus unikālās dzīvesvietās.

1. Koka karkass

Koka karkass kalpo kā pamats katram mūsu modulim, nodrošinot noturību un būvkonstrukcijas struktūru.

Cienot rūpību, pamatne, sienas un jumts tiek salikti, izmantojot augstākās kvalitātes būvniecības koksni, izmantojot  priedes vai egles koksni, stingrā saskaņā ar arhitektoniskajiem plāniem un nozares standartiem, rezultātā radot izturīgu un uzticamu struktūru.2. Logu un durvju uzstādīšana

Tiny House ražošanā mēs izmantojam mūsdienīgus koka logus un durvis ar augstākās klases furnitūru.

Uzstādot, mēs īpašu uzmanību pievēršam blīvējumam, hermētiskuma noslēpums ir izmantojot dabisku kanepes šķiedru, lai novērstu aukstuma tiltu veidošanos un nodrošinātu efektīvu izolāciju.

3. Inženier- komunikācijas

Māju ražošanas procesā mēs veicam visu nepieciešamo komunikāciju uzstādīšanu saskaņā ar projektu, tai skaitā elektroapgādes, ūdensapgādes, sildīšanas un sanitārās sistēmas. Precizitāte ir būtiska šajā posmā, lai nodrošinātu visu iekšējo sistēmu pareizu darbību.

4. Karkasa siltinājums

Lai nosiltinātu mūsu mājas, mēs izmantojam kokšķiedras plātnes, kas ir pazīstamas ar savu siltuma un skaņas izolāciju. Tas uzlabo enerģijas efektivitāti un veicina veselīgu iekštelpu mikroklimatu.

Starp kokšķiedras plātnēm tiek iestrādāta celulozes siltumizolācija iestrādājot to ar spiedienu. Tas nodrošina izcilu izolāciju, minimizē siltuma zudumus un maksimizē enerģijas saglabāšanu.

5. Celulozes izolācija

Māju izolējot ar celulozi, mēs izmantojam specializētu aprīkojumu un spiediena kontrōles aprīkojumu. Tas nodrošina vienmērīgu un blīvu celulozes izolācijas sadali koka karkasā, rezultējot augstu izolācijas efektivitāti un minimizējot potenciālus siltuma zudumus.

Pārstrādātā papīra izmantošana ir vides atbildīga pieeja būvniecībai.

6. Ārējā apdare

Mūsu māju ārējai apdarei mēs izmantojam mūsdienīgas ventilētas fasādes tehnoloģijas, kas veido gaisa slāni, nodrošinot aizsardzību pret mitrumu, uzlabotu termoizolācijas izturību.

Sienas apdarei mēs piedāvājam izvēlēties starp koka dēļiem (krāsoti ar vides draudzīgām pārklājumiem) vai metāla profiliem.

Jumta materiāls ir klasiski metāla jumti.

7. Iekšējā apdare

Mazu māju iekšējai apdarei mēs piedāvājam izvēlēties starp mālu un koku, jeb to sajaukums. Mālim ir izcilas termiskās un skaņas izolācijas īpašības, tā palīdz regulēt mitrumu un radīt veselīgu iekštelpu klimatu.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta sanitārajiem telpām, kur izmantojam īpašus Norvēģijas paneļus, kas pazīstami ar savu izturību un ūdensizturību. Grīdām piedāvājam izvēlēties koka dēļus, parketu un flīzes vannas istabām.

8. Santehnikas un mēbeļu uzstādīšana

Iekārtu un mēbeļu uzstādīšanas laikā rūpīgi pārvēršam jūsu māju par pilnībā funkcionālu un estētiski pievilcīgu mājokli. Mūsu prasmīgais darbinieku komanda uzstāda santehnikas ierīces, nodrošinot pareizu ūdens plūsmu un notekūdeņu novadīšanu.

Tiek veikti rūpīgi sistēmu pārbaude, lai nodrošinātu visu uzstādīto komponentu nesatraucamu darbību un funkcionalitāti, nodrošinot jums bezproblēmu dzīves pieredzi.

Nelielo māju projekti

Mūsu ražotās moduļu mājas piedāvā ideālu risinājumu, nodrošinot komfortu, savienojot to ar vides apzināšanos.

Frederika

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Šeit jūs varat atstāt savu ziņojumu, jautājumu vai komentāru, un mēs noteikti atbildēsim uz to. Lūdzu, norādiet savu kontaktinformāciju un vēlamo datumu un laiku jūsu vizītei mūsu ražotnē.

Jūsu e-pasta adrese netiks nodota trešajām personām. Jūs vienmēr varat atteikties no jaunumu sūtīšanas.

Partneri 

Materiāli, kurus izmantojam

This website stores cookies on your computer.