Sazinieties ar mums

Ja jūs vēlaties uzzināt cenas,un citu informāciju par mūsu mazajām mājām, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu sales@tinyhousefactory.eu , un mēs nosūtīsim jums visus nepieciešamos datus.
Kā arī esam ieinteresēti potenciālā partnerībā attiecībā uz mūsu produktu pārdošanu. Ja arī jums ir interese, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu andris@tinyhousefactory.eu vai WhatsApp +371 26179989

Mūsu ražotne

Mēs priecājamies Jūs redzēt mūsu ražotnē! Lai nodrošinātu labāko pieredzi un maksimālu efektivitāti Jūsu vizītes laikā, lūdzu, laicīgi koordinējiet datumu un laiku ar mūsu komandu.

Mūsu ražotne ir atvērta apmeklējumiem: pirmdienā līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Jums būs iespēja aplūkot dažādas ražošanas procesus, kas paliek neredzami jau saliktajā mājā, un iepazīties ar materiāliem.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Šeit jūs varat atstāt savu ziņojumu, jautājumu vai komentāru, un mēs noteikti atbildēsim uz to.

Jūsu e-pasta adrese netiks nodota trešajām personām. Jūs vienmēr varat atteikties no jaunumu sūtīšanas.

Priekšrocības, iegādājoties māju no mums

Ecological materials W

Ekoloģiskie materiāli

Ekoloģiskā pieeja ir mūsu uzņēmējdarbības pamats. Īpaši rūpīgi pievēršam uzmanību videi draudzīgu un atjaunojamu materiālu izmantošanā mūsu nelielo modulāro māju ražošanā. Mērķis ir minimizēt negatīvo ietekmi uz vidi un aktīvi izmantot materiālus, piemēram, pārstrādātu papīru, koku gan veselu, gan pārstrādātu, kaņepes un mālu. Mājās mēs varam iestrādāt Off Grid sistēmas, ņemot vērā individuālās vajadzības un iespējas.

Efficient use of space W

Efektīva telpas izmantošana

Veidojot mājas projektu, īpašu uzmanību pievēršam izkārtojumam, racionāli izmantojot katru kvadrātmetru. Radām viskomfortablākos dzīves apstākļus, kā arī mūsu mājas projekti ir pārdomāti līdz smalkākajam detaļu līmenim. Mēs ticam, ka pat nelielā telpā ir iespējams radīt plašu un funkcionālu vidi, un mūsu mājas ir tam pierādījums.

Economy W

Economy

Mūsu mājām nav nepieciešama papildus gaisa, rekuperācijas iekārta, kas nodrošina liekā mitruma izvadīšanu vai ventilācijas iekārtas. Svaigais gaiss tiek nodrošināts veicot mājas ventilēšanu dabīgā ceļā caur logiem. Pateicoties izolācijas sistēmai un energoefektīvu dabīgu materiālu izmantošanai, Jūs ietaupat uz ikdienas uzturēšanas izmaksām. Mājas vieglā konstrukcija neprasa masīvus un dārgus pamatus, kas ievērojami samazina tās būvniecības laiku un izmaksas.

Excellent humidity regulation W

Izcila mitruma regulācija

Rūpīgi izgatavots koka karkasa un dabīgie materiāli neprasa metāla profīlu vai sintētisko plēvju izmantošanu, kas rada kondensāta veidošanos un mitruma uzkrāšanos iekšpusē, kas var izraisīt pelējuma un puves attīstību sienās. Tas ļauj mums radīt mājas ar izcilu mitruma regulēšanu, un mūsu klienti var baudīt komfortablu iekštelpu vidi, kas veicina veselīgu un kvalitatīvu dzīvi

Partneri 

Materiāli, kurus izmantojam

This website stores cookies on your computer.