moduļu māja

4.3/5

Mūsdienīgs dizains un funkcionalitāte tiem, kas meklē ātri gatavotu un lietojamu telpu veselīgam dzīvesveidam.

Torso

Virtuve + istaba

Vannas Istaba

Guļamistaba

Terase

Lofts

Kopējā platība

10,94 m²

2,70 m²

7,50 m²

1,80 m²

6,06 m²

29,00 m²

Torso projekts ir izcilš risinājums ērtai dzīvošanai minimālā telpā, apvienojot funkcionalitāti un mūsdienīgu dizainu. Šī moduļmāja ir izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem un garantē unikālu pieredzi dzīvot saskaņā ar dabu.

Mājas karkass

Viss mājas jumta un sienas karkass izgatavots no C24 klases koka konstrukcijas.

Karkas konstrukcija veidota balstoties uz stiprības aprēķiniem un konstrukcijas noturības nodrošināšanu.Izolācija

Kokšķiedras plāksnes. Tās ir izgatavotas no 100% koka šķiedrām, kas tiek sajauktas un spiestas plāksnēs.

Celulozes izolācija. Tā ir izgatavota no pārstrādāta papīra atkritumiem. 

Fasādes apdare

Sienas apdare – dēļi krāsoti vai apstrādāts ar ekoloģiskām krāsām vai dabīgām vielāmi (krāsu izvēle klientu ziņā).

Jumta segums – klasisks metāla jumta segums.

Iekšējā apdare

100% māla bez kaitīgām ķīmiskām vielām. Izvēle, 16 dabiskie toņi

vai krāsots dēlis, nokrāsots vai apstrādāts ar ekoloģiskām krāsām vai vielām koka apstrādei.

1. Konsultācijas

Sazinieties ar mums jebkurā ērtā veidā un iegūstiet pilnu informāciju par projektu. Jūs varat uzdot jautājumus mūsu uzņēmuma speciālistiem, uzzināt par izmaksām un iespējamo mājas aprīkojumu.

2. Līgums un maksājumi

Izvēloties projektu, mēs parakstīsim līgumu. Līgumā būs iekļauti pirkuma nosacījumi, ņemot vērā individuālās vēlmes, maksājumu un izgatavošanas termiņi. Priekšapmaksa projekta uzsākšanai 25% apmērā no kopējām izmaksām.

3. Ražošana

Māju ražošanas posmi: karkasa izgatavošana, izolācija, komunikācijas un apdare. Ražošanas process aizņem vairākas nedēļas atkarībā no projekta sarežģītības. Katram klientam, klienta mājas ražošanas laikā, mēs nodrošinam brīvu raōztnes apmeklējumu gan fiziski ražotnē gan arī virtuāli ar video vai foto, un jūs varēsiet pārliecinātie paši, ka mēs stingri ievērojam ražošanas standartus un nodrošinām darba kvalitāti.

4. Pamatu sagatavošana

Kamēr tiek ražota jūsu māja, jums jāsagatavo pamati. Mēs sniegsim jums detalizētas instrukcijas un nepieciešamos zīmējumus.

5. Piegāde un uzstādīšana

Jūs varat paši organizēt piegādi vai izmantot mūsu partneru pakalpojumus. Šai mājai nav nepieciešama papildus montāža uz vietas, tāpēc uzstādīšanas process aizņems 1 dienu. Pēc uzstādīšanas veiksim galīgo pārbaudi ar jums, lai pārliecinātos, ka viss ir izdarīts saskaņā ar jūsu prasībām.

Ārējās dimensijas - 3,5 x 8,5 m

Augstums - 3,97 m

Svars - 8 t

Galerija

Izbaudiet mājas, kas būvēta no dabīgiem materāliem, priekšrocības un ieguvumus, kā arī dodiet savu ieguldijumu mūsu ekosistēmai, vienlaikus minimizējot savu atstāto oglekļa pēdu.

Izmaksas un jaunumi

Paldies par Jūsu interesi! Lai sniegtu Jums detalizētu informāciju par Torso mājas izmaksām, lūdzu, atstājiet savus kontaktinformāciju.

Mēs novērtējam Jūsu laiku un sniegsim Jums ātru atbildi.

Jūsu e-pasta adrese netiks nodota trešajām personām. Jūs vienmēr varat atteikties no jaunumu sūtīšanas.

Priekšrocības, iegādājoties māju no mums

Ecological materials W

Ekoloģiskie materiāli

Ekoloģiskā pieeja ir mūsu uzņēmējdarbības pamats. Īpaši rūpīgi pievēršam uzmanību videi draudzīgu un atjaunojamu materiālu izmantošanā mūsu nelielo modulāro māju ražošanā. Mērķis ir minimizēt negatīvo ietekmi uz vidi un aktīvi izmantot materiālus, piemēram, pārstrādātu papīru, koku gan veselu, gan pārstrādātu, kaņepes un mālu. Mājās mēs varam iestrādāt Off Grid sistēmas, ņemot vērā individuālās vajadzības un iespējas.

Efficient use of space W

Efektīva telpas izmantošana

Veidojot mājas projektu, īpašu uzmanību pievēršam izkārtojumam, racionāli izmantojot katru kvadrātmetru. Radām viskomfortablākos dzīves apstākļus, kā arī mūsu mājas projekti ir pārdomāti līdz smalkākajam detaļu līmenim. Mēs ticam, ka pat nelielā telpā ir iespējams radīt plašu un funkcionālu vidi, un mūsu mājas ir tam pierādījums.

Economy W

Economy

Mūsu mājām nav nepieciešama papildus gaisa, rekuperācijas iekārta, kas nodrošina liekā mitruma izvadīšanu vai ventilācijas iekārtas. Svaigais gaiss tiek nodrošināts veicot mājas ventilēšanu dabīgā ceļā caur logiem. Pateicoties izolācijas sistēmai un energoefektīvu dabīgu materiālu izmantošanai, Jūs ietaupat uz ikdienas uzturēšanas izmaksām. Mājas vieglā konstrukcija neprasa masīvus un dārgus pamatus, kas ievērojami samazina tās būvniecības laiku un izmaksas.

Excellent humidity regulation W

Izcila mitruma regulācija

Rūpīgi izgatavots koka karkasa un dabīgie materiāli neprasa metāla profīlu vai sintētisko plēvju izmantošanu, kas rada kondensāta veidošanos un mitruma uzkrāšanos iekšpusē, kas var izraisīt pelējuma un puves attīstību sienās. Tas ļauj mums radīt mājas ar izcilu mitruma regulēšanu, un mūsu klienti var baudīt komfortablu iekštelpu vidi, kas veicina veselīgu un kvalitatīvu dzīvi

Partneri 

Materiāli, kurus izmantojam

This website stores cookies on your computer.