Tiny House Projects

Modulārās mājas no Tiny House Factory ir ideālas risinājums, kas apvieno ērtu dzīvošanu un vides saudzēšanu. Projekti dod priekšroku optimālai telpu izmantošanai un funkcionalitātei

Frederika

37,23 m²

Šis moduļmājas projekts, pateicoties tā ērtajam izkārtojumam un vienkāršajam dizainam, ir ideāli piemērots ikdienas dzīvei un ļauj izmantot pieejamo telpu pēc iespējas efektīvāk.

Torso

29,00 m²

Torso projekts ir izcilš risinājums ērtai dzīvošanai minimālā telpā, apvienojot funkcionalitāti un mūsdienīgu dizainu. Šī moduļmāja ir izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem un garantē unikālu pieredzi dzīvot saskaņā ar dabu.

Visby

21,63 m²

Projekts “Visby” ir vismazākā māja ar tikai 22 m², kurā ir iekļautas visas modernās ērtības ērtai dzīvei. Tā ir ļoti ergonomiska, kur katrs kvadrātmetrs tiek izmantots maksimāli izdevīgi. Šī nelielā māja ir lielisks risinājums tiem, kuri ciena praktiskumu un ērtības kombināciju ar ekoloģisku atbildību.

Flensburg

43,24 m²

Šī modulārā māja piedāvā plašu dzīvojamo istabu apvienotu ar funkcionālu virtuvi, guļamistabu un vannas istabu. Augstie griesti rada sajūtu par telpas plašumu un brīvību, savukārt māla sienas nodrošina veselīgu klimatu, saglabājot siltumu ziemā un vēsumu vasarā. Šis projekts ir ideāls komforta cienītājiem un tiem, kuri novērtē savu dzīvi.

Aston

35,11 m²

Unikāla ekoloģiski draudzīga moduļmāja ar plašu dzīvojamu telpu un divām papildu guļamistabām, savienotām ar trepju telpu. Ideāls savienojums starp prektiskumu un komfortu.

Offise-Box

4,86 m²

Biroja kabīnes ir izstrādātas tā, lai būtu komfortablas, ergonomiskas un tajās var iekļaut temperatūras regulēšanu, apgaismojumu un citas ērtības.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Šeit jūs varat atstāt savu ziņojumu, jautājumu vai komentāru, un mēs noteikti atbildēsim uz to. Lūdzu, norādiet savu kontaktinformāciju un vēlamo datumu un laiku jūsu vizītei mūsu ražotnē.

Jūsu e-pasta adrese netiks nodota trešajām personām. Jūs vienmēr varat atteikties no jaunumu sūtīšanas.

Kā pasūtīt?

1. Konsultācijas

Sazinieties ar mums jebkurā ērtā veidā un iegūstiet pilnu informāciju par projektu. Jūs varat uzdot jautājumus mūsu uzņēmuma speciālistiem, uzzināt par izmaksām un iespējamo mājas aprīkojumu.

2. Līgums un maksājumi

Izvēloties projektu, mēs parakstīsim līgumu. Līgumā būs iekļauti pirkuma nosacījumi, ņemot vērā individuālās vēlmes, maksājumu un izgatavošanas termiņi. Priekšapmaksa projekta uzsākšanai 25% apmērā no kopējām izmaksām.

3. Ražošana

Māju ražošanas posmi: karkasa izgatavošana, izolācija, komunikācijas un apdare. Ražošanas process aizņem vairākas nedēļas atkarībā no projekta sarežģītības. Katram klientam, klienta mājas ražošanas laikā, mēs nodrošinam brīvu raōztnes apmeklējumu gan fiziski ražotnē gan arī virtuāli ar video vai foto, un jūs varēsiet pārliecinātie paši, ka mēs stingri ievērojam ražošanas standartus un nodrošinām darba kvalitāti.

4. Pamatu sagatavošana

Kamēr tiek ražota jūsu māja, jums jāsagatavo pamati. Mēs sniegsim jums detalizētas instrukcijas un nepieciešamos zīmējumus.

5. Piegāde un uzstādīšana

Jūs varat paši organizēt piegādi vai izmantot mūsu partneru pakalpojumus. Šai mājai nav nepieciešama papildus montāža uz vietas, tāpēc uzstādīšanas process aizņems 1 dienu. Pēc uzstādīšanas veiksim galīgo pārbaudi ar jums, lai pārliecinātos, ka viss ir izdarīts saskaņā ar jūsu prasībām.

Partners 

Materials that we use

This website stores cookies on your computer.